Skuteczne pozycjonowanie stron Lublin

Prowadzisz firmę w Lublinie, a Twoimi klientami są głównie mieszkańcy tego miasta lub okolic. Sprawdź, w jaki sposób możesz dotrzeć do nowych klientów, którzy korzystają wyszukiwarki z Google.

 • Bezpłatna wycena
 • Audyt strony i analiza konkurencji
 • Dedykowany opiekun
 • Przejrzyste zasady współpracy

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Lokalne pozycjonowanie stron w Lublinie

 • Zarządzasz niewielką firmą, która działa w Lublinie i chciałbyś efektywnie promować ją w Internecie?
 • Prowadzisz sklep internetowy i szukasz agencji SEO, która zajmie się jego reklamą i zadba o przyciągnięcie nowych klientów z bezpłatnych wynikach wyszukiwania?
 • Otwierasz oddział swojej firmy w Lublinie i chcesz być bardziej rozpoznawalny wśród mieszkańców?

Trafiłeś w dobre miejsce. Agencja KS pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Na co dzień zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych i sklepów, ale nie tylko. Pomożemy Ci zbudować widoczność witryny na wybrane frazy kluczowe oraz dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Średnia ocen
w Google

4,9/5,0

Wysoka ocena w Google to nie przypadek. Klienci cenią nas za zaangażowanie, doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz indywidualne i empatyczne podejście.

Sprawdź nasze opinie
Dzięki Agencji KS jesteśmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce!
Przemysław Kapituła
Przemysław Kapituła
Instytut Surzyńskiego i Nowowiejskiego

Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie.

Przeczytaj referencję

Jolanta Radecka
Jolanta Radecka
Salon psiej piękności Łapy4
Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie strony, jak i prowadzenie kampanii Adwords. Polecam :)
Łukasz Zagrodzki
Łukasz Zagrodzki
Crea

Agencja KS skutecznie wprowadziła naszą domenę do TOP3 lub pierwszą stronę wyników wyszukiwarki Google w odpowiedzi na większość interesujących nas słów kluczowych... Kontakt z opiekunem działa bez zarzutu - dziękujemy za cierpliwość i szybkie merytoryczne odpowiedzi na na sze przeróżne pytania.

Przeczytaj referencję

Paweł Piwowar
Paweł Piwowar
Dobre Ziele
KS to super profesjonalna firma oferująca nie tylko wysokiej jakości usługi marketingu internetowego, ale również miłą obsługę, profesjonalizm i szybkość reakcji. Zawsze można liczyć na ich pomoc i świetną obsługę, a wyniki pozycjonowania są naprawdę IMPONUJĄCE.
Arek Żuławnik
Arek Żuławnik
ABC Tłumaczenia

Nasza strona widoczna jest na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe, które na początku współpracy zostały przez nas uznane za priorytetowe. Zauważyliśmy znacznywzrost zainteresowania naszymi usługami, w efekcie czego firma OKNO-BEST zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Przeczytaj referencje

Marcin Trzebińczyk
Marcin Trzebińczyk
Okno-Best

Z Agencja KS współpracujemy już 3 lata i szkoda tylko ze 3 lata, a nie więcej, bo z pewnością byli byśmy jako firma zupełnie w innym miejscu. Dzięki Agencji KS zwiększyliśmy swoje obroty o ponad 900% w przedziale 3 lat. Pan Marek Rogowski wyciągał systematycznie Nas z samego dołu na sam szczyt.

Współpraca z Panem Markiem to czysta przyjemność, profesjonalizm pod każdym względem, a na koniec wyniki mega i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Jeszcze raz Dziękujemy

Łukasz Buntkowski
Łukasz Buntkowski
Lucas LEDWypromuj swój bizness

Dla kogo jest ta usługa

Oferta na pozycjonowanie strony internetowej skierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw i usługodawców, którzy działają na terenie Lublina i okolic. Z usługi skorzystać mogą także firmy chcące wejść na rynek lokalny oraz właściciele sklepów internetowych.

Małe i średnie przesiębiorstwa

Wspieramy małe i średnie biznesy, pomagając im dotrzeć do lokalnych klientów, którzy są zainteresowani ich produktami i usługami.

Wysokiej klasy specjaliści

Budujemy widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania specjalistów i ekspertów takich jak: lekarze, dentyści, weterynarze, prawnicy, notariusze czy księgowi.

Lokalne punkty usługowe

Pomagamy zdobywać nowych klientów lokalnym sklepom i punktom usługowym takim jak: restauracje, kawiarnie, warsztaty samochodowe czy salony fryzjerskie.

Sklepy internetowe z Lublina

Prowdzimy kompleksowe działania reklamowe dla e-commerców i pomagamy im w osiąganiu coraz wyższych zysków ze sprzedaży swoich produktów.

Zalety pozycjonowanie lokalnego

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Większa widoczność strony

Optymalizacja Twojej strony WWW pod wybrane fazy kluczowe sprawi, że zajmie ona wyższe pozycje w Google, co zwiększy jej widoczność w wyszukiwarce.

Wzrost ruchu na stronie

Duża widoczność to także większa liczba odwiedzających na Twojej stronie. Dzięki pozycjonowaniu strony będziesz miał szansę przedstawić ofertę swoim potencjalnym klientom.

Większa liczba klientów

Poprawa pozycji strony w połączniu z optymalizacją konwersji przyniesie więcej zapytań, telefonów i maili, co sprawi, że nie będziesz musiał martwić się o rentowność Twojej firmy.

Kim jesteśmy?

SEO w Lublinie tylko z Agencją KS

Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. W tym czasie pomogliśmy setkom firm — także tych lokalnych — znaleźć swoje miejsce w Internecie. Dzięki nam znacząco zwiększyli oni widoczność swoich witryn w wynikach wyszukiwania, co dało im większą liczbę zapytań ofertowych, maili i telefonów.

Wysoka skuteczność działania

Przejrzyste warunki współpracy

Bezpośredni kontakt z opiekunem

Praca oparta na danych

Pozycjonowanie Lublin

Efekty pozycjonowania stron przez Agencję KS

Sprawdź efekty naszej pracy. Działania wykonane w zakresie pozycjonowania lokalnego pozwoliły nam poprawić widoczność w wyszukiwarce internetowej i zwiększyć ruch organiczny na stronach naszych klientów. Ty także możesz osiągnąć sukces.

Case Study 1 - Wykres widoczności

Branża: tłumaczenia

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 260 fraz
 • w TOP3: ok. 100 fraz
Case Study 2 - Wykres widoczności

Branża: serwis sprzętu komputerowego

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 2350 fraz
 • w TOP3: ok. 850 fraz
Case Study 3 - Wykres widoczności

Branża: zdrowie i uroda

Wzrost liczby fraz od początku współpracy:

 • w TOP10: ok. 610 fraz
 • w TOP3: ok. 250 fraz

Cennik

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Lublin

SEO Local

Dla małych firm, punktów usługowych i specjalistów.

już od 1490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO Leader

Dla małych i średnich firm działających także poza Lublinem.

już od 2790 złnetto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

SEO e-commerce

Dla sklepów internetowych z Lublina, które chcą sprzedawać więcej.

już od 3490 zł netto/miesięcznie

Poznaj szczegóły

Zamawiam wycenę

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy stworzenie strategii, dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej, zwiększenie ruchu na stronie, pozyskiwanie linków, optymalizację konwersji i poprawę doświadczeń użytkowników.

W cenę abonamentu wliczona jest takżę pomoc programisty przy dopasowaniu strony pod wyszukiwarkę Google i działania z zakresu copywritingu. Na ostateczną cenę usługi dla Twojej strony wpływ ma liczba roboczogodzin specjalisty SEO, sugerowany budżet na linki, wielkość strony internetowej, liczba lokalizacji czy konkurencyjność branży.

Usługi dodatkowe

Daj się znaleźć potencjalnym klientom

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Aby szybciej zacząć pozyskiwać klientów, zachęcamy do skorzystania z dodatkowych usług. Zapytaj o szczegóły naszego doradcę.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Wizytówka jest niezmiernie ważna w pozycjonowaniu lokalnym. Prawidłowo zoptymalizowana może stanowić istotne źródło klientów i zleceń.

Cena: od 490 zł netto miesięcznie

Kampanie
Google Ads

Reklamy w sieci wyszukiwań i sieci reklamowej są doskonałym uzupełnieniem działań z zakresu SEO. Pomogą zbudować rozpoznawalność firmy oraz zwiększą liczbę zapytań.

Cena: od 790 zł netto miesięcznie

Kampanie
Meta Ads

Dzięki kampaniom reklamowym na Facebooku i Instagramie będziesz w stanie zbudować popyt na usługi czy produkty sprzedawane lokalnie.

Cena: od 990 zł netto miesięcznie

Referencje

Sukcesy naszych klientów

Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2008 roku. W tym czasie pomogliśmy wielu firmom zdobyć widoczność w Internecie, a tym samym pozyskać dla nich nowych klientów.

Dwukrotny wzrost działań klientów na wizytówce i poprawa widoczności

"Dzięki podjętym działaniom nasz serwis telefonów generuje większy ruch i jest zdecydowanie wyżej w lokalnym rankingu Google! Nie da się zaprzeczyć, że efekty są zdumiewające. Możemy zapewnić, że Agencja KS to naprawdę świetny partner biznesowy, którego darzymy wielkim zaufaniem."

PhoneFix
Albert Malik PhoneFix - Serwis Telefonów
Zobacz Case Study

Wzrost widoczności strony o ponad 400%

"Poprzez pozycjonowanie stron zwiększył się portfel klientów o 60 proc., dzięki temu w mojej firmie nastąpił znaczący rozwój mojej działalności. Współpraca jest bezkonfliktowa. Szybka odpowiedź na każde zadane pytanie."

Salon Groomerski Łapy4
Jolanta Radecka Salon psiej piękności Łapy4
Zobacz referencję

SEO Lublin

Sprawdź, jak przebiega wspólpraca z Agencją KS


 • Kontakt z doradcą


 • Analiza techniczna strony


 • Strategia pozycjonowania


 • Optymalizacja strony i link building


 • Raportowanie

Kontakt z doradcą

Po przesłaniu do nas formularza kontaktowego, skontaktuje się z Tobą nasz doradca, aby omówić cele, które chciałbyć realiować poprzez kampanie SEO. Następnie przedstawi Ci indywidualną ofertę na pozycjonowanie strony internetowej w wybranym przez Ciebie mieście. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą przygotujemy ofertę

Analiza strony / Audyt SEO

Po podpisaniu umowy specjalista SEO zacznie od audytu strony, aby poznać jej mocne i słabe strony. Sprawdzimy, czy nie ma oba problemów z widocznością, a także przeanalizujemy Twoich najbliższych konkurentów, z którymi będziesz się mierzył w wynikach wyszukiwania Google.

Strategia pozycjonowania

Na bazie analizy przygotujemy strategię pozycjonowanie strony na Lublin wraz z harmonogramem na kilka miesięcy do przodu. W strategii znajdziesz też plan publikacji artykułów na bloga oraz na portalach zewnętrznych. Zaproponujemy również inne działania mające na celu pozyskanie klientów, takie jak płatne kampanie w Google czy w mediach społecznościowych.

Optymalizacja strony i link building

Po etapie planowania przychodzi czas na realizację. Zajmiemy się optymalizacją treści na stronie WWW, poprawą linkowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz optymalizacją konwersji, tak by potencjalni klienci, chcieli się z Tobą skontaktować. Co miesiąc będziesz otrzymywał raport z działań wykonanych poprzedniego miesiąca oraz plana na kolejny okres.

Raportowanie

Jako nasz klient otrzymasz dostęp do KS Business Panel — miejsca, gdzie będzisz mógł na bieżąco sprawdzić efekty naszej pracy. Znajdziesz w nim aktualne pozycje Twojej strony na istotne dla Ciebie frazy oraz planowane i zrealizowane zadania.

Skontaktuj się z nami

Nie pozwól, by konkurencja wyprzedziła Cię w walce o klienta. Skontaktuj się z naszym doradcą lub wyślij zapytanie poprzez formularz.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę wzbogaconą o podstawową analizę strony, analizę konkurencji, praktyczne porady dotyczące branży, a także realne prognozy rozwoju Twojego biznesu.

Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO - Search Engine Optimization) to proces mający na celu poprawę widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google lub innych popularnych wyszukiwarkach internetowych (np. Bing, Yahoo). Strony internetowe, którym uda się zdobyć najwyższe pozycje, cieszą się większym zainteresowaniem użytkowników. To z kolei przekłada się na ruch na stronie, większą liczbę zakupów i zapytań ofertowych.

Pozycjonowanie stron pomaga także budować pozycję eksperta w branży np. poprzez publikowanie wartościowych treści edukacyjnych czy poradnikowych.

Jaka jest różnica między SEO a SEM?

SEO zajmuje się pozyskaniem ruchu z organicznych wyników wyszukiwnia. SEM (Search Engine Marketing), jest pojęciem szerszym i obejmuje także płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce.

Jak wygląda proces pozycjonowania stron internetowych?

Proces pozycjonowania stron WWW składa się z kilku obszarów. Są to:

 • optymalizacja techniczna strony - ma na celu przystosowanie strony internetowej do wymogów wyszukiwarek. Zadbać tutaj należy m.in. o skanowanie i indeksowanie strony, szybkość łądowanie się witryny czy przystosowanie do urządzeń mobilnych. Błędy techniczne mogą skutecznie utrudniać osiągnięcie wysokich pozycji w Google.
 • analiza słow kluczowych - przygotowanie listy fraz kluczowych, na które strona ma wyświetlać się w Google to punkt wyjścia do optymalizacji treści. W przypadku pozycjonowania lokalnych wynikach wyszukiwania skupiamy się głównie na frazach z wskazaną lokalizacją.
 • optymalizacja strony internetowej - specjalista SEO optymalizuje treści pod wybrane wcześniej słowa kluczowe wykorzystując do tego dane zebrane przez narzędzie takie jak SURFER SEO.
 • linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne - odnośniki są nadal istotnym elementem pozycjonowania — zarówno te między stronami w tej samej domenie, jak i te prowadzące do Twojej strony. W przypadku linkowania zewnętrznego wybieramy jakościowe strony i dbamy o prawidłowe umiejscowienie odnośnikia. Nie pozyskujemy linków z niepewnych lub spamerskich miejsc.
 • content marketing - prowadzenie bloga firmowego lub publikowanie użytecznych materiałów jest świetną metodą budowy ruchu organicznego na stronie. W ramach usługi content marketingu przygotujemy dla Ciebie gotowe do publikacji artykuły, które będą zdobywać ruch i uwagę potencjalnych klientów.
 • optymalizacja wizytówki Google - każda firma działająca lokalnie powinna mieć założoną wizytówkę Google. Jest ona źródłem informacji o firmie i może pojawiać się na konkretne słowa kluczowe w Mapach Google i w samej wyszukiwarce.
 • optymalizacja UX - poprawa doświadczeń użytkownika jest niezbędna, aby zmienić ruch organiczny na konwersje. W ramach abonamentu SEO otrzymasz od nas porady, które pomogą poprawić interfejs Twojej strony internetowej, aby więcej osób chciało skorzystać z Twoich usług.

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej — Lublin czy cały kraj?

Jeżeli chcemy dotrzeć do mieszkańców Lublina za pomocą wyszukiwarki, lepszym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie lokalne (lokalne SEO). Kluczem to sukcesu jest tutaj dobór odpowiednich fraz, które zawieraja w sobie lokalizację np. fryzjer Lublin, kosmetyczka Lublin czy restauracja Lublin. Te słowa kluczowe są rzadziej wyszukiwane niż frazy ogólne, jednak osoby, które je wpisują zainteresowane są usługami na konkretnym obszarze. Zwiększa to szansę na pozyskanie klienta.

Z lokalnym pozycjonowaniem stron związane jest również pozyskanie linków z serwisów i katalogów regionalnych.

Kto powinien zainteresować się pozycjonowaniem na Lublin?

Pozycjonowaniem lokalnym powinny zainteresować się przede wszystkim:

 • przedsiębiorcy, którzy działają na terenie Lublina lub okolicznych miejscowości,
 • przedsiębiorstwa i sklepy internetowe działające na terenie całego kraju, które chcą dotrzeć do nowych potencjalnych klientów zamieszkujących Lublin.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW na Lublin?

Koszt pozycjonowania stron w wynikach wyszukiwania na Lublin zależy od kilku elementów. Cenę miesięcznego abonamentu ustalamy na podstawie liczba fraz kluczowych do pozycjonowania, konkurencyjność branży, obszar działania, stan strony czy zakres usług przedsiębiorstwa. Z tego powodu dokładną wycenę dla konkretnej strony ustalamy dopiero po wstępnej analizie i zbadaniu konkurencji. Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz na stronie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania strony są widoczne najczęściej między 3 a 12 miesiącem współpracy. Zależy to od budżetu, historii domeny, działań konkurencji czy zakresu prac do wykonania. Wpływ na to mają także aktualizacje algorytmów czy tempo wprowadzania zmian przez deweloperów zewnętrznych.

Jak sprawdzić efekty pozycjonowania strony internetowej?

Do weryfikacji efektów pozycjonowania służą narzędzia takie jak Google Search Console czy Google Analytics. Naszym Klientom udostępniamy autorskie narzędzie, które zawiere:

 • listę wykonanych prac na stronie i poza nią,
 • pozycje strony w wynikach Google na ustalone słowa kluczowe,
 • raport dymaniczny ze statystykami odwiedzin stron, podsumowanie konwersji oraz dane demograficzne o użytkownikach.

Dlaczego Agencja SEO KS jest doskonałym partnerem do współpracy?

Działamy na rynku od wielu lat. W tym czasie współpracowaliśmy z setkami firm z różnych branż z różnych zakątków Polski. Każdej z nich pomogliśmy zaistnieć w internecie, zwiększając ruch i liczbę klientów. Naszą wiedzą dzielimy się z innymi na łamach naszego bloga, a doświadczenie, które przez te lata zdobyliśmy, pozwala nam efektywnie pozycjonować strony niezależnie od branży.

Naszą przewagą jest doskonała obsługa. Każdego klienta traktujemy jak partnera i wsłuchujemy się w jego potrzeby. Potwierdzeniem tych słów niech będzie wysoka średnia ocena Agencji KS w wizytówce Google.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google to nie jedyne czym się zajmujemy. W skład naszych usług wchodzi:

 • pozycjonowanie w Google Maps,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • copywriting i content marketing,
 • marketing internetowy w sieci reklamowej,
 • audyty SEO,
 • analiza konkurencji,
 • analiza słów kluczowych,
 • prowadzenie profili w Social Mediach,
 • migracje serwisów.

Agencja SEO

Lublin to nie jedyne miasto, w którym działamy

Kliknij w mapę i sprawdź ofertę dla firm działających w innych miastach w Polsce.


Zamów bezpłatną wycenę!

(czytaj więcej) Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest KS Sp. z o.o. Gorzyce 141, 38-230 Nowy Żmigród, NIP: 6852338589. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności). (zwiń)
(5/5), głosów: 6
Ocena strony:
Go Top